Pure-Dance

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Pure-Dance

Forum RPG !


2 participanți

    Sung Hyo゚s roOm。

    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Mier Ian 27, 2010 8:19 pm

    Intrase in camera,dupa-amiaza.Isi arunca geanta prin camera si se duse repede in baie,facand un dus.Peste vreo 10 minute,isi puse un prosop pe ea si se tranti pe pat.
    -Ce pustiu p'aci...Se intoarse cu fata spre tavan,inchizand incet-incet ochii si atipind.
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sayuri Joi Ian 28, 2010 12:04 am

    Plictisita si neavand ce face s-a decis sa faca o vizita noilor vecini.Iesi din camera indreptandu-se spre prima usa ce ii iesi in cale. Se opri in fata usii isi aranja putin hainele apoi batu usor de trei ori.
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Joi Ian 28, 2010 4:05 pm

    "Oh...nu acu`"Gandi ea.Se ridica cu o lene imensa de pe pat.A deschis usa incet,uitand de felul cum arata. Parul ud si ciufulit,doar cu un prosop pe ea.Uita complet. Privi cu ochii intredeschisi persoana din fata ei.Ii era asa o lene sa isi deschida ochii.Na,dupa baie tot omu` vrea sa doarma.Deshise incet gura,murmurand ceva intr-o limba a ei.Apoi ceva mai clar.
    -Ăăă...intră dacă...vrei. Spuse adormita complet.Abea se tinea pe picioare.
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sayuri Joi Ian 28, 2010 6:37 pm

    Ramase uimita cand o vazu pe fata.Era chiar Sung prietena ei din copilarie. Nu statu mult pe ganduri si intra inauntru.
    -Mersi Sung! replica fata vazand ca aceasta n-o recunoscu. Da ce adormita poti fi..ce ai facut toata ziua?
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Joi Ian 28, 2010 6:44 pm

    Se sprijini de usa,ramand tot cu fata inspre hol.Atipise. Mai avea putin si ii cadea prosopul de pe ea.Iar asta o facu sa se trezeasca.
    -Aaa...Io...ce..Naiba?De unde stii numele meu?Ramase uimita,necunoscandu-si prietena din copilarie
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sayuri Joi Ian 28, 2010 7:15 pm

    Pe fata ii aparu imediat un zambet iar in acelasi moment nascocise si un plan. Vazand ca Sung nu o recunoaste s-a decis sa nu-i spuna pentru moment cine este.
    -De unde stiu numele tau? Isi duse degetul la barbie prefacandu-se ca se gandeste.
    -Pai stii era un afis pe usa ta cu numele asta! spuse fata abtinandu-se sa nu rada. Ar trebui sa te imbraci..daca nu vrei sa ai parte de surprize neplacute.
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Joi Ian 28, 2010 7:21 pm

    Inchise usa,dar nu inainte de a se uita pe ea,sa vada daca fata chiar avea dreptate .
    -Haha.Verry funy. Ii arata o poza cu ea si cu inca cineva.Vezi?Semeni cu ea. Desi nu esti ea.
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sayuri Joi Ian 28, 2010 8:28 pm

    Se uita la poza aratata apoi se indrepta spre geam. Se uita pe geam cu o privire linistita, zambind.
    -Da vad...si ai dreptate nu sunt ea! Sa inteleg ca te-am deranjat? intreba fata privind inca pe geam.
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Joi Ian 28, 2010 8:32 pm

    -Nu. Nu m-ai deranjat. Uite,scuze,nu trebuia sa-ti arat poza aia.Doar ca imi lipseste mult. Dadu din umeri.Ehh..tre` sa ma obisnuiesc. Asta e. Tot timpul am fost ajutata de ea siiii mi-a placut sa'mi petrec timpul cu ea. Era o companie placuta.Chiar daca aiurita si batuta-n cap cateodata.Chicoti usor.
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sayuri Vin Ian 29, 2010 12:38 am

    Se intoase cu fata cpre satenaprivind-o putin incruntat. Cum adica su...?! Tocmai era sa se de-a de gol noroc ca se oprise la timp.
    -Stai linistita nu trebuie sa-ti ceri scuze..dar sa stii ca pentru cateva momente am crezut ca ai ceva cu mine.
    -De ce spui ca iti lipsete mult?S-a intamplat ceva rau cu ea? Incepu sa faca pe curioasa prefacandu-se ca nu stie absolut nimic rezenadu-se de geam.
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Sung Hyo Vin Ian 29, 2010 7:23 pm

    Se uita la mana ei. Avea o bratara asemanatoare cu cea pe care ea i-o daduse de ziua ei. Isi dadu seama imediat ca ea era.Se hotori sa-i continue jocul.
    -Paaaiiii...nu mai imi e asa dor de ea.Pentru ca eaaa....e in fata mea.Ii sari in spate.Baaaaa,ce naiba?Te joci cu mineee? Las' ca vezi tu.

    Continut sponsorizat


    Sung Hyo゚s roOm。 Empty Re: Sung Hyo゚s roOm。

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 6:47 am