Pure-Dance

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Pure-Dance

Forum RPG !


3 participanți

    Blandetea noptii

    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Blandetea noptii Empty Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Sayuri Joi Ian 28, 2010 10:30 am

    OOC: Seara ,mai , luni, ora 12:30 AM.
    Topic deschis.

    BIC

    Se trezi din brusc din somn, uitandu-se la ceasul de pe noptiera ce indica ora 12:00. Mai statu cateva minute in pat, dar vazand ca numai are somn se dadu jos cautandu-si papucii de casa. Se incalta cu ei si se indrepta ametita spre balcon. Se aseaza pe unul dintre scaunele ce se aflau acolo cu mainile incrusisate la piept privind cerul ce sclipea de scanteierea unor licariri stelare.
    Elliot Léone White
    Elliot Léone White


    Mesaje : 84
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 29
    Localizare : Levanger, Nord-Trøndelag, Norvegia

    Blandetea noptii Empty Re: Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Elliot Léone White Joi Ian 28, 2010 2:52 pm

    Urca scarile caminului, oprindu-se de cateva ori si sprijinindu-se obosita de balustrada, privind usor ametita in jos.
    In cele din urma reusi sa ajunga la etajul cu dormitoarele fetelor, insa nu intra in camera, oprindu-se pe balcon si asezandu-se pe margine.
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Blandetea noptii Empty Re: Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Sung Hyo Joi Ian 28, 2010 4:16 pm

    Isi lua chitara in mana si se incalta cu papucii roz de casa,in forma de purcelusi,imbracata in pijamalele ei preferate cu ursuleti, si iesi din camera indreptandu-se spre balcon. Se tranti pe un scaun langa o fata,incepand sa cante cate ceva. Incepu si cu vocea.La inceput,era o melodie simpla dar incet-incet se indrepta spre rock.
    Sayuri
    Sayuri


    Mesaje : 14
    Data de înscriere : 27/01/2010
    Varsta : 31
    Localizare : Over the Rainbow

    Blandetea noptii Empty Re: Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Sayuri Vin Ian 29, 2010 1:00 am

    Isi lasa capul in jos cand simti si alte prezente pe balcon.A fost usor surprinsa sa vada si pe altcineva la ora aceea pe balcon...de obicei toti dormea atunci.
    -Umm...buna! le spuse ambelor fete...apoi isi intoarse privirea spre satena de langa ea.
    -Tu chiar stii sa trezesti o persoana din mahmureala! replica zambind. Canti destul de bine sa stii!
    Sung Hyo
    Sung Hyo
    Admin


    Mesaje : 46
    Data de înscriere : 13/01/2010
    Varsta : 33

    Blandetea noptii Empty Re: Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Sung Hyo Vin Ian 29, 2010 7:16 pm

    Isi lasa capul pe spate inchizand ochii.
    -Mmm...Mersi. Ii puse chitara in brate. Da-i drumu` si tu. Hai ca stiu ca stii sa canti. Te mai ajut si eu....Daca raman treaza.Incepe si tu cu ceva simplu daca nu te prea descurci.

    Continut sponsorizat


    Blandetea noptii Empty Re: Blandetea noptii

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Joi Mai 02, 2024 10:20 am