Pure-Dance

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Pure-Dance

Forum RPG !


2 participanți

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Sam Ian 30, 2010 11:24 pm

    Stateam plictisita in pat uitandu`ma pe pereti si sorbind din ciocolata mea calda.
    Aiko.
    Aiko.


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Aiko. Sam Ian 30, 2010 11:27 pm

    M-am plictisit in camera mea, asa ca m-am hotarat sa ii fac o vizita surorii mele.Ajunsa inn fata usii,am apasat pe clanta, am deschis usa si am intrat.
    -Heii sis.Ce faci?
    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Sam Ian 30, 2010 11:33 pm

    -Pai imi inecam amarul vieti intr`o cafea si ma uitam pe pereti gandindu`ma cat de frumos era daca nu dadeam de cocalari pe strada meA:]].
    -Anyway tu ce faci na`i somn cat e ceasul nu e tarziu aa ba nu ca era soare afara uitasem:]]
    Aiko.
    Aiko.


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Aiko. Sam Ian 30, 2010 11:37 pm

    Am ridicat o sparanceana.
    -Nu imi e somn, e ora...15:30.Cocalari zici?am zis razand.
    Am inchis usa, apoi m-am asezat pe canapea.
    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Sam Ian 30, 2010 11:40 pm

    -Da cocalari!,stii tu de aia cu manele cu tricouri roz pe care scrie Im macho cu ochelari de soare din containar si cu aceasi replica de 3 lei si un cartus:Hey papusa nu vrei sa`mi dai numarul tau de telefeon??"
    -Doa m`am saturat
    Aiko.
    Aiko.


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Aiko. Sam Ian 30, 2010 11:41 pm

    Am inceput sa rad.
    -Macho man.Sunt tari rau tipii aia, am zis sarcastica.
    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Sam Ian 30, 2010 11:45 pm

    -Dea! tari ca gunoiul de langa bloc nu?? incantatori chiar n`am mai vazut asa ceva pe bune deci macho man astia cred ca le cer un autograf si cred ca pe burta:]]
    Aiko.
    Aiko.


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Aiko. Sam Ian 30, 2010 11:47 pm

    -Da ma, sa le spui sa vina sa imi dea si mie un autograf, tot pe burta,am zis razand
    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Sam Ian 30, 2010 11:50 pm

    -am sa le transmit cred ca vor fii incantati ca pentru prima si ultima data in viata lor sa li se ceara un autograf poate o sa si pice pe jos de emotie atunci intervin eu si le dau un picior in cap burta punctul sensibil ce nimeresc:]]
    Aiko.
    Aiko.


    Mesaje : 11
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Aiko. Sam Ian 30, 2010 11:54 pm

    -Si eu, si eu.Dau tare la punctu' sensibil, zic eu razand.Da' daca or sa fie imbracati in roz, sa nu te prind ca o sa ii aduci sa imi dea autograf.Urasc rozu'
    Jullie
    Jullie


    Mesaje : 12
    Data de înscriere : 30/01/2010

    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Jullie Dum Ian 31, 2010 11:14 am

    -Hey`yyyyyyyyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!Ce e neinregula cu rozul eu una il daor e asa frumos si exprima romantism frumusete si copchii mici:]].Nu stiu de ce ti`e nu iti place mai nimic din ce imi place mie anyway vedeti de albastrul tau.

    Continut sponsorizat


    Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]] Empty Re: Aici!Camera mea.Interzis virginilor!:]]

    Mesaj Scris de Continut sponsorizat


      Data/ora curentă este: Vin Mai 17, 2024 8:39 am